fbpx

Ķepa Uz Sirds | Paw On The Heart

Ķepa Uz Sirds | Paw On The Heart

Labākais raidījums par mūsu mīluļiem. Palīdzam dzīvniekiem atrast jaunas mājas.

Par raidījumu

 

Sestdienas rītos plkst. 10.00 pie saviem skatītājiem dodas iemīļotais raidījums Ķepa uz sirds, kas kopš 2011. gada janvāra skatāms Latvijas Televīzijas 1. kanālā.

Raidījuma pamatdoma ir nemainīga – informatīvi izklaidējošs raidījums visai ģimenei par dzīvnieku pareizu kopšanu un audzināšanu, speciālistu padomiem un ieteikumiem, kā arī dzīvnieku aizsardzības jautājumiem un daudzām citām aktuālām tēmām. Īpaša uzmanība tiek pievērsta dzīvnieku slimību profilaksei – kā tās konstatēt un novērst un kādas medicīnas iespējas un tehnoloģijas pieejamas, lai mūsu mīluļi pēc iespējas ilgāk saglabātu dzīves kvalitāti un pēc iespējas ilgāk šajā dzīvē būtu ar mums.

“Esmu patiesi pārsteigta un priecīga par daudzajām skatītāju vēstulēm un ieteikumiem raidījumam un mūsu ekspertiem – ārstiem un dzīvnieku uzvedības zinātājiem – mūsu skatītājs faktiski kļūst par raidījuma līdzautoru, palīdzot radošajai komandai ar idejām jauniem sižetiem un stāstiem. Mūsu novērojumi liecina, ka cilvēki ir kļuvuši daudz saprotošāki, izglītotāki un gatavi veltīt vairāk laika saviem mīluļiem – lai viņus pareizi audzinātu, risinātu viņu uzvedības un veselības problēmas. Tāpēc arī jaunajā sezonā īpašu sadaļu raidījumā atvēlēsim dzīvnieku uzvedības problēmu jautājumiem, kur kopā ar labākajiem ekspertiem dosimies pie saviem skatītājiem un viņu mīluļiem, lai palīdzētu tiem labāk saprasties,” atzīmē raidījuma Ķepa uz sirds producente Inese Kreicberga.

Kā ierasts, ar sabiedrībā atpazīstamu cilvēku palīdzību, turpinām meklēt jaunas mājas un mīlošus saimniekus pamestiem dzīvniekiem visā Latvijā. Tāpat arī ir aktuāls video konkurss skatītājiem, aicinot skatītājus raidījumam iesūtīt video ar mīluļu jautrajām un neparastajām izdarībām. Ja skatītāju iesūtītajos video atklāsies kāds īpašs talants, tad raidījuma radošā komanda dosies ciemos, lai šis talants kļūst pazīstams visā Latvijā!

Ikviens raidījuma skatītājs ir aicināts iesūtīt savu mājas mīluļu smieklīgākās izdarības video konkursam Ķepu video, sūtot tos uz e-pasta adresi info@kepauzsirds.lv. Iesūtītie video katru nedēļu tiek apskatīti raidījumā, kā arī internetā – Ķepa uz sirds mājaslapā. Kā ierasts, labāko sižetu autorus gaida vērtīgas balvas.

Raidījums Ķepa uz sirds skatāms Latvijas Televīzijas 1. kanālā sestdienu rītos plkst. 10.00 ar atkārtojumu svētdienās plkst. 16.15 un pirmdienās plkst. 10.45. Raidījumu arhīvs pieejams mājas lapā kepauzsirds.lv, kā arī youtube un vimeo platformās.

Raidījuma veidotājs – neatkarīgo producentu grupa Summer Studio.

 

Sīkākai informācijai:
Inese Kreicberga, producente
tālr. (+371) 29.266.144
e-pasts: info@kepauzsirds.lv

Sekojiet mums:
facebook.com/KepaUzSirds
draugiem.lv/KepaUzSirds
twitter.com/KepaUzSirds
instagram.com/KepaUzSirds
vimeo.com/KepaUzSirds
youtube.com/KepaUzSirds

 

Informācija atjaunota 01.09.2018