Ķepa Uz Sirds | Paw On The Heart

Ķepa Uz Sirds | Paw On The Heart

Labākais raidījums par mūsu mīluļiem. Palīdzam dzīvniekiem atrast jaunas mājas.

Par raidījumu 2020

Raidījums Ķepa uz sirds sāk jubilejas – 10. sezonu – LTV1

Jau desmito rudeni pēc kārtas pie saviem skatītājiem dosies iemīļotais raidījums Ķepa uz sirds. No 5. septembra ierastajā laikā sestdienas rītos plkst. 10:00 tas būs skatāms Latvijas Televīzijas 1. kanālā.

Jauno sezonu raidījums sāks ar ciemošanos pie modes mākslinieka Dāvida un viņa mīluļa Oriona. Skatītājus sagaida arī aizkustinoša tikšanās ar dziedātāju Intaru Busuli un viņa suni Uno – abi piedalījās raidījuma pirmajā sezonā pirms teju 10 gadiem un šogad Uno nosvinējis jau savu 19 dzimšanas dienu!

Pirmajos raidījumos skatītāji arī uzzinās, kā pareizi audzināt  suni, ja tas dzīvē ir pirmais. Kopā ar dzīvnieku uzvedības ekspertu ciemosimies pie mūziķa Mārča Auziņa, kura ģimenē pirms dažiem mēnešiem ienācis Šveices ganu suns Sibeliuss, kurš savu saimnieku pacietību pārbauda dažādi, niķojoties, kožot un atsakoties iet pie pavadas.

“10 gadi ir nopietns skaitlis ne tikai kaķa vai suņa mūžā, bet arī TV raidījumu pastāvēšanas vēsturē! Vairāk nekā 350 epizožu laikā esam sastapuši daudzus dzīvnieku draugus ne tikai Latvijā, bet ārpus mūsu valsts robežām. Pie daudziem mūsu varoņiem šajā sezonā raidījums ciemosies atkārtoti, lai noskaidrotu, kas 10 gadu laikā mainījies viņu dzīvē, tāpat turpināsim iepazīstināt skatītājus arī ar jauniem mīluļiem un viņu saimniekiem,” stāsta “Ķepa uz sirds” producente Inesei Kreicberga.

Lai Ķepa uz sirds arī jaunajā raidījumu sezonā varētu turpināt iepriecināt tūkstošiem cilvēku visā Latvijā, šogad raidījumam ir pievienojies jauns sadarbības partneris – veikals-noliktava DEPO, kam tuvas raidījuma pamatvērtības, jo arī pats uzņēmums ir ķepām draudzīgs – uz DEPO pircēji var nākt ar saviem četrkājainajiem draugiem.


“Līdzīgi kā katra raidījuma sižetā, arī veikala DEPO plašajā zoo nodaļā varam gūt ko noderīgu, jaunu un interesantu gan sev, gan savam mīlulim. Gandrīz katrs no mūsu komandas draudzējas ar kādu pūkainu, spārnotu vai pat eksotiskāku mīluli, tāpēc arī draudzēšanās ar raidījumu Ķepa uz sirds šķita tikai pašsaprotama,” stāsta veikala-noliktavas DEPO pārstāve Evita Jurjāne-Nelsone.


Tāpat kā iepriekšējās sezonās, arī šogad raidījuma pamatdoma tiks saglabāta nemainīga – informatīvi izklaidējošs un izglītojošs raidījums visai ģimenei par dzīvnieku pareizu kopšanu un audzināšanu, speciālistu padomiem un ieteikumiem, kā arī dzīvnieku aizsardzības jautājumiem un daudzām citām aktuālām tēmām. Šajā sezonā raidījums skatītājus iepazīstinās ar dažādām suņu šķirnēm, arī savulaik ļoti populārajiem kollijiem, bokseriem un šodien reti sastopamajiem vēja suņiem.

Ķepa uz sirds saka lielu paldies saviem skatītājiem par augsto iesaisti, atsaucību un idejām,  kas tiks ļoti gaidītas arī jaunajā sezonā. Daudzi sižeti top tieši pēc skatītāju ierosinājumiem, arī palīdzot viņiem risināt viņu dzīvnieku uzvedības problēmas.


Tāpat kā iepriekšējās sezonās visi raidījuma skatītāji ir aicināti iesūtīt savu mājas mīluļu smieklīgākās izdarības video konkursam Ķepu video, sūtot tos uz e-pasta adresi info@kepauzsirds.lv. Iesūtītie video katru nedēļu tiks apskatīti raidījumā, kā arī internetā – Ķepa uz sirds mājaslapā. Kā ierasts, labākā sižeta autoru gaida vērtīga balva.

Raidījums Ķepa uz sirds skatāms Latvijas Televīzijas 1. kanālā sestdienu rītos plkst. 10.00 ar atkārtojumu svētdienās plkst. 14:55 un pirmdienās plkst. 13:55. Raidījumu arhīvs pieejams mājas lapā.

Katru svētdienu no 11.00 līdz 12.00 iemīļotais raidījums “Ķepa uz sirds”  ir klausāms arī radio formātā tiešraidē Radio SWH ēterā.

Raidījumu piedāvā neatkarīgo producentu grupa Summer Studio.

Sīkākai informācijai:
Inese Kreicberga, producente
tālr. (+371) 29.266.144
e-pasts: info@kepauzsirds.lv

Sekojiet mums:
facebook.com/KepaUzSirds
draugiem.lv/KepaUzSirds
twitter.com/KepaUzSirds
instagram.com/KepaUzSirds
vimeo.com/KepaUzSirds
youtube.com/KepaUzSirds

Informācija atjaunota 27.08.2020