fbpx

Ķepa Uz Sirds | Paw On The Heart

Ķepa Uz Sirds | Paw On The Heart

Labākais raidījums par mūsu mīluļiem. Palīdzam dzīvniekiem atrast jaunas mājas.

Ķepa uz sirds Radio

RAIDĪJUMA ATBALSTĪTĀJS

Raidījumu arhīvs


RE07 Ķepa uz sirds radio 10.11.2019

10.11.2019 > Tēma: kāds suns tāds saimnieks vai otrādi? Vai kaķis un suns pārņem saimnieka raksturu, īpašības vai vēl vairāk – veselības stāvokli un pat slimības? Vai neapzināti izvēlamies dzīvnieku līdzīgu pašam, jeb laika gaitā mūsu raksturi, psihoemocionālie un fiziskie stāvokļi kļūst līdzīgi? Studijā kopā ar Arturu Krūzkopu un Inesi Kreicbergu – kustību ārsts Visvaldis Bebrišs un psihoterapeite un čivavas Parisas saimniece Anna Lieckalniņa.

# ķepauzsirds


RE06 Ķepa uz sirds radio 03.11.2019

03.11.2019 > Tēma: Vai dzīvnieki spēj ārstēt? Kā tas notiek un kādi iespējami rezultāti? Iepazīsimies ar suņiem – terapeitiem! Veiksim eksperimentu studijā – kā bērnam izdosies pārvarēt bailes no suņa? Studijā viesojās samojedu šķirnes suņi Franko un Vella un viņu saimniece Linda Ārberga. Īpašs muzikāls pārsteigums no grupas Astro’n’out, kuri arī sacerējuši dziesmu mūsu mīluļiem “Ķepu cilvēks”.

# ķepauzsirds, kanisterapija, dzīvnieku terapija, reitterapija, suņi, kaķi, putni, delfīni, zirgi, bailes, bērni, ārstēšana, samojedi, linda ārberga, astro’n’out, māra upmane holšteina


RE06 Ķepa uz sirds radio 27.10.2019

27.10.2019 > Tēma: mājdzīvnieka agresija ģimenē. Kāpēc tā notiek, kā paši saimnieki var to izprovocēt un kā pareizi rīkoties? Kā pārtraukt nevēlamu suņa vai kaķa rīcību? Vai dzīvnieka sodīšana neveicinās atriebīgu vai vēl agresīvāku uzvedību? Studijā kopā ar Arturu Krūzkopu un Inesi Kreicbergu viesojas zoopsihiatrs un dzīvnieku uzvedības eksperts Alberts Čipuštanovs un aktrise, jaunā māmiņa Kristīne Belicka ar savu mīluli- pitbulu Tigī!

# ķepauzsirds, suņi, kaķi, bērni, pitbuls, agresija, sodīšana, psihe, ēdiens, manipulācija, hierarhija, dzīvnieku uzvedības eksperts, veterinārārsts, kinologs, aktrise, belicka, čipuštanovs


RE06 Ķepa uz sirds radio 20.10.2019

20.10.2019 Tēma: viss par un pret alerģijām. Bieži bērna vai jaunā dzīvesbiedra alerģiju min kā iemeslu, kad dzīvnieks tiek atdots patversmē. Ko nozīmē alerģija pret suni vai kaķi? Vai to var ārstēt, novērst, lai ģimenei nebūtu jāatsakās no dzīvnieka? Studijā kopā ar Arturu Krūzkopu un Inesi Kreicbergu viesojās ārsts un imunologs Lauris Līcītis un suņu un kaķu friziere Madara Metāla kopā ar savu kaķi Pumpuru un suni Klūniju.

# ķepauzsirds, alerģija, astma, iesnas, anti alerģiskas suņu šķirnes, anti alerģiskas kaķu šķirnes, imunologs, alergologs, kaķu frizieris, suņu frizieris, grifons, kaķa noskūšana, higiēna, antihistamīni, imunitāte, lauris līcītis, madara metāla


RE05 Ķepa uz sirds radio 13.10.2019

13.10.2019 Tēma: kā uztvert suņus publiskās vietās? Vai tie traucē, neizraisa emocijas vai gluži otrādi – rada sajūsmu, ka esam gatavi nākt klāt un bez saimnieka atļaujas glaudīt tā suni? Kāpēc tas nav pareizi un ko tajā brīdī jūt suns? Ko darīt, ja redzam, ka blakus kāds dara pāri dzīvniekam, atstāj bez pieskatīšanas badā vai aukstumā? Kā varam iejaukties, kam ziņot kā palīdzēt? Studijā kopā ar Arturu Krūzkopu un Inesi Kreicbergu viesojās Valsts policijas pārstāvis – policijas inspektors un dzīvnieku glābējs Āris Korics, un mūziķis, grupas Singapūras Satīns līderis Jānis Krīvēns ar savu kompanjonu – suņuku Mr Pooch.

# suns, kaķis, dzīvnieku glābšana, agresija, cietsirdība, policija, pārtikas un veterinārais dienests, āris korics, jānis krīvēns, pekinietis, dzīvnieku patversme


RE04 Ķepa uz sirds radio 06.10.2019

06.10.2019 Tēma: Katru gadu dzīvnieku patversmēs visā Latvijā nonāk 10 000 pamestu kaķu un suņu. Daudzi no tiem ir savu saimnieku nodotie, bet ļoti daudzi ir nekontrolētās vairošanās sekas. Kāpēc dzīvnieku sterilizācijas jomā joprojām vēl esam atpalikušas valsts līmenī? Kādi ir mīti, stereotipi, aizspriedumi? Studijā viesojas veterinārārsts Normunds Fjodorovs un žurnālists, kaķu glābējs un draugs Lato Lapsa.

# kaķi, suņi, sterilizācija, vairošanās, kucīte, kaķene, runcis, kaķēni, kucēni, dzemdības, slimības, aptaukošanās, medību instinkts, agresija, dzimumtieksme, kastrācija, veterinārārsts, normunds fjodorovs, lato lapsa, ielas kaķu kolonija


RE03 Ķepa uz sirds radio 29.09.2019

29.09.2019 Tēma: Kā pareizi izvēlēties savu kaķi? Kāpēc jāizvēlas pēc rakstura nevis izskata?Vai divi kaķi ģimenē ir labāk par vienu? Noskaidrosim kāda ir kaķa uzvedība, ja tad ir stresā vai tam ir veselības problēmas, kuras saimnieks bieži var nepamanīt. Kādēļ nedrīkst kaķi sodīt un kā veidot pareizas savstarpējas attiecības un hierarhiju? Studijā veterinārārste Jevgēnija Ostroga un aktieris, divu britu šķirnes kaķu saimnieks Egils Melbārdis.

# kaķi, šķirne, raksturs, slimība, agresija, čurāšana, nokārtošanās ārpus kastītes, sodīšana, rotaļas, barība, veterinārārsts, jevgēnija ostroga, egils melbārdis, britu šķirnes kaķis, kaķis pavadā, kaķi kaujas


RE02 Ķepa uz sirds radio 22.09.2019

22.09.2019 Tēma: Vai iespējama pārlieku liela pieķeršanās un atkarība arī suņa un saimnieka attiecībās? Ko nozīmē lutināt savu suni un vai pārmērības tiešām kaitīgas sunim? Ko darīt, ja suns nespēj ne mirkli palikt vienatnē bez sava saimnieka blakus – rej, atsakās no barības, ūdens un streso? Studijā Ķepa uz sirds un dzīvnieku uzvedības eksperts Alberts Čipuštanovs. Studijā viesojas arī aktrise un divu punduršpicu saimniece Rēzija Kalniņa.

# rēzija kalniņa, punduršpics, suns, izlutināšana, kārumi, motivācija, apbalvošana, sodīšana, kucēns, socializācija, uzvedība, medikamenti, apmācība, dzīvnieku uzvedības eksperts, kinologs, zoopsihologs, alberts čipuštanovs


RE01 Ķepa uz sirds radio 15.09.2019

15.09.2019 Tēma: kā pareizi sagatavot mājdzīvnieku, ja ģimenē dzims mazulis? Studijā dzīvnieku uzvedības eksperts Alberts Čipuštanovs un dziedātāja, jaunā mamma Dināra Rudāne, kas arī ir divu kaķu Ducatti un Čupakabra saimniece. Ko darīt pareizi, kādas ir tipiskākās kļūdas, kā atšķiras suņa un kaķa uzvedība, cik svarīgi saglabāt pareizu hierarhiju saimnieka un dzīvnieka starpā.

# dzīvnieku uzvedības eksperts, kinologs, zoopsihologs, veterinārārsts, alberts čipuštanovs, dināra rudāne, kaķi, suņi, hierarhija, apmācība, bērni, sodīšana, apbalvošana


Svētdienās, plkst. 11.00 RadioSWH ēterā

“Šī mums ar Radio SWH būs pilnīgi jauna kopīga pieredze un izaicinājums – radio ēterā stāstīt un izglītot par labākām rūpēm un atbildību attieksmi pret dzīvniekiem. TV raidījums gadu gaitā ir kļuvis skatītāju iemīļots un guvis atzinību, kas sniedz mums iedrošinājumu augt un aptvert plašāku auditoriju rūpēs par dzīvniekiem. Esmu pateicīga mecenātiem Borisam un Inārai Tetereviem, kuri arī šoreiz palīdz sākt īstenot jauno radio projektu, un radio SWH par sadarbības iespēju. Esam pārliecināti, ka radio raidījums paplašina iespējas klātienes sarunai, jautājumiem un atbildēm tiešraidē par dzīvniekiem un viņu draugiem būtiskām tēmām,” akcentē raidījuma Ķepa uz sirds idejas autore un žurnāliste Inese Kreicberga.

“Ar TV un radio palīdzību mēs spēsim gan parādīt, gan pastāstīt vairāk un arī atbildēt uz vairāk jautājumiem. Noteikti radio raidījumā diskutēsim par aktuālām tēmām, liksim aizdomāties, kā mainīt savu mīluļu paradumus, lai padarītu kopā būšanu vēl labāku,” viņa piebilst.

Raidījums Ķepa uz sirds arī radio formātā

05.09.2019

No 15. septembra ik svētdienu no 11.00 līdz 12.00 iemīļotais raidījums Ķepa uz sirds būs klausāms pilnīgi jaunā – radio formātā – tiešraidē Radio SWH ēterā. Raidījumu vadīs Radio SWH ētera personība Arturs Krūzkops un raidījuma autore Inese Kreicberga, kura TV raidījumu veido jau devīto sezonu. TV formātā raidījums pie saviem skatītājiem dosies kā ierasts – Latvijas Televīzijas 1. kanālā sestdienu rītos pulksten 10.00, ar atkārtojumu svētdienās 15.55.

Gan jaunā radio, gan ierastā televīzijas raidījuma pamatdoma saglabājas nemainīga – informatīvi izglītojošs raidījums visai ģimenei par dzīvnieku pareizu kopšanu un audzināšanu, speciālistu padomiem un ieteikumiem, kā arī dzīvnieku aizsardzības jautājumiem un daudzām citām aktuālām tēmām.

Radio SWH studijā raidījuma vadītāji aicinās pieredzējušus dzīvnieku ekspertus, lai skaidrotu pareizas dzīvnieku kopšanas un audzināšanas jautājumus, apskatīs dzīvnieku uzvedības problēmas, atbildēs uz klausītāju jautājumiem, kā arī iepazīs slavenības un viņu mīluļus. Izmantojot radio iespējas, tiešajā ēterā sazināsimies ar dzīvnieku draugiem arī tālu aiz Rīgas un Latvijas robežām.

Ķepa uz sirds ir īpaši pateicīgi Borisa un Ināras Teterevu fondam, kas atbalstījis raidījumu daudzus gadus kopš tā iznākšanas brīža 2011. gada 15. janvārī un palīdz īstenot arī jauno radio raidījuma projektu.

Kopš pirmā TV raidījuma iznākšanas ir radītas jau 350 epizodes. Informējot un izglītojot par rūpēm un atbildīgu attieksmi pret dzīvniekiem, ar raidījuma palīdzību ir izdevies atrast mājas un mīlošus saimniekus tūkstošiem suņu, kaķu un citu dzīvnieku, kurus pametuši bezatbildīgi cilvēki.