fbpx

Ķepa Uz Sirds | Paw On The Heart

Ķepa Uz Sirds | Paw On The Heart

Labākais raidījums par mūsu mīluļiem. Palīdzam dzīvniekiem atrast jaunas mājas.

Ķepa uz sirds Radio

RADIO RAIDĪJUMU AUDIO IERAKSTI

>> 2020. gads (no 05.01.2020)

>> 2019. gads (15.09.2019 – 29.12.2019)


RAIDĪJUMU ATBALSTA


Svētdienās, plkst. 11.00 RadioSWH ēterā – Ķepa uz sirds radio formātā

05.09.2019

No 15. septembra ik svētdienu no 11.00 līdz 12.00 iemīļotais raidījums Ķepa uz sirds būs klausāms pilnīgi jaunā – radio formātā – tiešraidē Radio SWH ēterā. Raidījumu vadīs Radio SWH ētera personība Arturs Krūzkops un raidījuma autore Inese Kreicberga, kura TV raidījumu veido jau devīto sezonu. TV formātā raidījums pie saviem skatītājiem dosies kā ierasts – Latvijas Televīzijas 1. kanālā sestdienu rītos pulksten 10.00, ar atkārtojumu svētdienās 15.55.

Gan jaunā radio, gan ierastā televīzijas raidījuma pamatdoma saglabājas nemainīga – informatīvi izglītojošs raidījums visai ģimenei par dzīvnieku pareizu kopšanu un audzināšanu, speciālistu padomiem un ieteikumiem, kā arī dzīvnieku aizsardzības jautājumiem un daudzām citām aktuālām tēmām.

Radio SWH studijā raidījuma vadītāji aicinās pieredzējušus dzīvnieku ekspertus, lai skaidrotu pareizas dzīvnieku kopšanas un audzināšanas jautājumus, apskatīs dzīvnieku uzvedības problēmas, atbildēs uz klausītāju jautājumiem, kā arī iepazīs slavenības un viņu mīluļus. Izmantojot radio iespējas, tiešajā ēterā sazināsimies ar dzīvnieku draugiem arī tālu aiz Rīgas un Latvijas robežām.

Ķepa uz sirds ir īpaši pateicīgi Borisa un Ināras Teterevu fondam, kas atbalstījis raidījumu daudzus gadus kopš tā iznākšanas brīža 2011. gada 15. janvārī un palīdz īstenot arī jauno radio raidījuma projektu.

Kopš pirmā TV raidījuma iznākšanas ir radītas jau 350 epizodes. Informējot un izglītojot par rūpēm un atbildīgu attieksmi pret dzīvniekiem, ar raidījuma palīdzību ir izdevies atrast mājas un mīlošus saimniekus tūkstošiem suņu, kaķu un citu dzīvnieku, kurus pametuši bezatbildīgi cilvēki.

“Šī mums ar Radio SWH būs pilnīgi jauna kopīga pieredze un izaicinājums – radio ēterā stāstīt un izglītot par labākām rūpēm un atbildību attieksmi pret dzīvniekiem. TV raidījums gadu gaitā ir kļuvis skatītāju iemīļots un guvis atzinību, kas sniedz mums iedrošinājumu augt un aptvert plašāku auditoriju rūpēs par dzīvniekiem. Esmu pateicīga mecenātiem Borisam un Inārai Tetereviem, kuri arī šoreiz palīdz sākt īstenot jauno radio projektu, un radio SWH par sadarbības iespēju. Esam pārliecināti, ka radio raidījums paplašina iespējas klātienes sarunai, jautājumiem un atbildēm tiešraidē par dzīvniekiem un viņu draugiem būtiskām tēmām,” akcentē raidījuma Ķepa uz sirds idejas autore un žurnāliste Inese Kreicberga.

“Ar TV un radio palīdzību mēs spēsim gan parādīt, gan pastāstīt vairāk un arī atbildēt uz vairāk jautājumiem. Noteikti radio raidījumā diskutēsim par aktuālām tēmām, liksim aizdomāties, kā mainīt savu mīluļu paradumus, lai padarītu kopā būšanu vēl labāku,” viņa piebilst.