Ķepa Uz Sirds | Paw On The Heart

Ķepa Uz Sirds | Paw On The Heart

Labākais raidījums par mūsu mīluļiem. Palīdzam dzīvniekiem atrast jaunas mājas.

Ķepa uz sirds Radio


E53 20.09.2020 Raidījuma tēma: Ķepa uz sirds radio 1. dzimšanas dienas svinības Radio Swh ēterā! Studijā Arturs Krūzkops un Inese Kreicberga sagaida Latvijā populāros dziedātājus Juri Kaukuli, Ati Ieviņu, Ievu Sutugovu un viņu muzikālos pārsteigumus klausītājiem! Radio studijā viesojas arī suņi, kuri kopā ar saimniekiem jau piedalījušies raidījumā šī gada laikā! Šajā rudenī 10-gades svinības sāk arī TV raidījums Ķepa uz sirds!

Radio raidījumu ierakstu arhīvs – (Epizodes 1-16), (Epizodes 17-53).

Raidījumu video ierakstus no radio studijas skatieties youtube kanālā.

Ķepa uz sirds radio formātā – svētdienās, plkst. 11, RadioSWH ēterā

Ik svētdienu no 11.00 līdz 12.00 iemīļotais raidījums Ķepa uz sirds ir klausāms radio formātā – tiešraidē Radio SWH ēterā. Raidījumu vada Radio SWH ētera personība Arturs Krūzkops un raidījuma autore Inese Kreicberga, kura TV raidījumu veido jau kopš 2011. gada.

Radio raidījuma pamatdoma saglabājas nemainīga – informatīvi izglītojošs raidījums visai ģimenei par dzīvnieku pareizu kopšanu un audzināšanu, speciālistu padomiem un ieteikumiem, kā arī dzīvnieku aizsardzības jautājumiem un daudzām citām aktuālām tēmām.

Radio SWH studijā raidījuma vadītāji aicina pieredzējušus dzīvnieku ekspertus, lai skaidrotu pareizas dzīvnieku kopšanas un audzināšanas jautājumus, apskata dzīvnieku uzvedības problēmas, atbild uz klausītāju jautājumiem, kā arī iepazīst slavenības un viņu mīluļus.

Ķepa uz sirds ir īpaši pateicīgi Borisa un Ināras Teterevu fondam, kas atbalstījis raidījumu daudzus gadus kopš tā iznākšanas brīža 2011. gada 15. janvārī un palīdz īstenot arī radio raidījuma projektu.

“Šī mums ar Radio SWH ir pilnīgi jauna kopīga pieredze un izaicinājums – radio ēterā stāstīt un izglītot par labākām rūpēm un atbildību attieksmi pret dzīvniekiem. TV raidījums gadu gaitā ir kļuvis skatītāju iemīļots un guvis atzinību, kas sniedz mums iedrošinājumu augt un aptvert plašāku auditoriju rūpēs par dzīvniekiem. Esmu pateicīga mecenātiem Borisam un Inārai Tetereviem, kuri arī šoreiz palīdz sākt īstenot jauno radio projektu, un radio SWH par sadarbības iespēju. Esam pārliecināti, ka radio raidījums paplašina iespējas klātienes sarunai, jautājumiem un atbildēm tiešraidē par dzīvniekiem un viņu draugiem būtiskām tēmām,” akcentē raidījuma Ķepa uz sirds idejas autore un žurnāliste Inese Kreicberga.

“Ar TV un radio palīdzību mēs spēsim gan parādīt, gan pastāstīt vairāk un arī atbildēt uz vairāk jautājumiem. Noteikti radio raidījumā diskutēsim par aktuālām tēmām, liksim aizdomāties, kā mainīt savu mīluļu paradumus, lai padarītu kopā būšanu vēl labāku,” viņa piebilst.