Ķepa Uz Sirds | Paw On The Heart

Ķepa Uz Sirds | Paw On The Heart

Labākais raidījums par mūsu mīluļiem. Palīdzam dzīvniekiem atrast jaunas mājas.

ĶEPA UZ SIRDS Radio

2023. gadā klausieties mūs PIRMDIENĀS, plkst. 18.15 Latvijas Radio 1 ēterā.

(atkārtojumi – sestdienās, plkst. 15.05 Latvijas Radio 1)

2021. un 2022. gada radio raidījumu arhīvs

Raidījumu epizodes

Klausieties podkāstu lietotnēs:

Paldies mūsu atbalstītājiem

Teterevu fonds logo


Ķepa uz sirds Latvijas Radio 1 ēterā (2021, 2022, 2023)

Ķepa uz sirds Latvijas Radio

Kopš 2021. gada sākuma ĶEPA UZ SIRDS radio raidījums piedāvā atšķirīgu saturu no TV raidījumā piedāvātā, taču galvenā misija un uzdevumi paliek nemainīgi –  informēt un izglītot sabiedrību dzīvnieku labturības jomā, skaidrojot aktuālo situāciju, iezīmējot problēmas, piedāvājot risinājumus, skaidrojot likumdošanu, kā arī prasot atbildīgo valsts un pašvaldību iestāžu atbildību.

Raidījums izglīto sabiedrību par dzīvnieka skološanu, veselību, aktuāliem jautājumiem likumdošanā un veicinot nepieciešamās izmaiņas, lai Latvija pakāpeniski kļūtu par attīstītu Eiropas valsti, kurā dzīvnieku tiesības ir sakārtotas.

Katrā raidījumā studijā kopā ar nozares ekspertu tiek pieteikta un izpētīta galvenā tēma, kā arī sižets par tēmu, kas būs aktuāla nākamajā raidījumā, attiecīgi nodrošinot lielāku klausītāju iesaisti.

Radio formāts palīdz uzturēt interaktīvu saikni ar skatītājiem un klausītājiem visā Latvijā, savlaicīgi uzdodot jautājumus ekspertiem studijā, kā arī padziļinātāk skaidrot jautājumus, kurus citādi neaptvert ierobežotā laika limita dēļ.

Raidījumu vada raidījuma aizkadra balss un dīdžejs Magnuss Eriņš kopā ar žurnālisti un raidījuma producenti Inesi Kreicbergu.

Radio raidījumu atbalsta Borisa un Ināras Teterevu fonds, kurš ar Ķepu uz sirds jau ir bijis kopā no paša pirmā raidījuma kopš 2011. gada!

Latvijas Radio 1 prognozētā auditorija darba dienās ir 60 tūkstoši. LR1 apraide ir nodrošināta 97,6% no valsts teritorijas un sasniedz 97,6% no valsts teritorijas un sasniedz 99% valsts iedzīvotājus.


Ķepa uz sirds/RadioSWH (2019/2020)

Ķepa uz sirds Radio SWH

Radio raidījumu ierakstu arhīvs šeit:

Raidījumu video ierakstus no radio studijas skatieties YouTube kanālā.

Raidījumu vada Radio SWH ētera personība Arturs Krūzkops un raidījuma autore un producente Inese Kreicberga, kura TV raidījumu veido jau kopš 2011. gada.

Radio raidījuma pamatdoma saglabājas nemainīga – informatīvi izglītojošs raidījums visai ģimenei par dzīvnieku pareizu kopšanu un audzināšanu, speciālistu padomiem un ieteikumiem, kā arī dzīvnieku aizsardzības jautājumiem un daudzām citām aktuālām tēmām.

Radio SWH studijā raidījuma vadītāji aicina pieredzējušus dzīvnieku ekspertus, lai skaidrotu pareizas dzīvnieku kopšanas un audzināšanas jautājumus, apskata dzīvnieku uzvedības problēmas, atbild uz klausītāju jautājumiem, kā arī iepazīst slavenības un viņu mīluļus.

Ķepa uz sirds ir īpaši pateicīgi Borisa un Ināras Teterevu fondam, kas atbalstījis raidījumu daudzus gadus kopš tā iznākšanas brīža 2011. gada 15. janvārī un palīdz īstenot arī radio raidījuma projektu.

“Šī mums ar Radio SWH ir pilnīgi jauna kopīga pieredze un izaicinājums – radio ēterā stāstīt un izglītot par labākām rūpēm un atbildību attieksmi pret dzīvniekiem. TV raidījums gadu gaitā ir kļuvis skatītāju iemīļots un guvis atzinību, kas sniedz mums iedrošinājumu augt un aptvert plašāku auditoriju rūpēs par dzīvniekiem. Esmu pateicīga mecenātiem Borisam un Inārai Tetereviem, kuri arī šoreiz palīdz sākt īstenot jauno radio projektu, un radio SWH par sadarbības iespēju. Esam pārliecināti, ka radio raidījums paplašina iespējas klātienes sarunai, jautājumiem un atbildēm tiešraidē par dzīvniekiem un viņu draugiem būtiskām tēmām,” akcentē raidījuma Ķepa uz sirds idejas autore un žurnāliste Inese Kreicberga.

“Ar TV un radio palīdzību mēs spēsim gan parādīt, gan pastāstīt vairāk un arī atbildēt uz vairāk jautājumiem. Noteikti radio raidījumā diskutēsim par aktuālām tēmām, liksim aizdomāties, kā mainīt savu mīluļu paradumus, lai padarītu kopā būšanu vēl labāku,” viņa piebilst.