fbpx

Ķepa Uz Sirds | Paw On The Heart

Ķepa Uz Sirds | Paw On The Heart

Labākais raidījums par mūsu mīluļiem. Palīdzam dzīvniekiem atrast jaunas mājas.

Ķepa uz sirds radio

2020. gada raidījumu arhīvs


RE20 Ķepa uz sirds radio 26.01.2020

26.01.2020 Tēma: Vai tiešām cilvēks izvēlas savu kaķi jeb tomēr otrādi? Kāpēc tieši kaķis spēj iekarot tāda cilvēka sirdi, kurš pret citiem dzīvniekiem var būt pavisam atturīgs? Kā aktieris uztver lomu, kurā uz skatuves vai filmēšanas laukumā jāsadarbojas kopā ar kādu dzīvnieku? Studijā pie Artura Krūzkopa un Ineses Kreicbergas ciemojas Jaunā Rīgas teātra aktieris un trīs kaķu saimnieks Andris Keišs.

# ķepauzsirds


RE19 Ķepa uz sirds radio 19.01.2020

19.01.2020 Tēma: cik viegli sadzīvot ar lielo putnu – papagaili? Kas jāzina saimniekam par šo skaisto, bet sarežģīto putnu? Vai visus papagaiļus var iemācīt runāt un vai tiešām to mūža ilgums sasniedz 120 gadus? Kāpēc bieži nepamanām, ja putns ir stresā un kur nonāk lielie papagaiļi, ja saimnieks tos vairs nav gatavs paturēt? Studijā pie Artura Krūzkopa un Ineses Kreicbergas viesojas papagaiļu eksperts un glābējs Juris Strods kopā ar runīgākajiem saviem mīluļiem Kukuļu un Loru!

# ķepauzsirds


RE18 Ķepa uz sirds radio 12.01.2020

12.01.2020 Tēma: ko mums īstenībā grib pateikt kaķis, ja nokārtojas ārpus savas kastītes, kļūst atriebīgs vai agresīvs pret saimnieku vai kādu ģimenes locekli? Kā saimniekam izprast kaķa valodu un kā uzlabot attiecības ar savu mīluli? Kāpēc audzināšanas metodes, kas nostrādā ar suni, absolūti nav saprotamas kaķim? Studijā pie Artura Krūzkopa un Ineses Kreicbergas viesojās dzīvnieku uzvedības eksperts un zoopsihiatrs Alberts Čipuštanovs.

# ķepauzsirds


RE17 Ķepa uz sirds radio 05.01.2020

05.01.2020 Tēma: Kā savam sunim izvēlēties veselīgu uzturu? Kā nepārbarot savu mīluli? Cik kaitīgi patiesībā ir kārumi suņiem? Vai gatavot pašiem jeb pirkt gatavu? Studijā pie Artura Krūzkopa un Ineses Kreicbergas viesojas suņu audzētāja un veselīga uztura popularizētāja Diāna Kontakēviča ar savu mīluli Roko.

# ķepauzsirds