Skip to main content

No 1. septembra ierastajā laikā sestdienas rītos plkst. 10:00 pie saviem skatītājiem dosies iemīļotais raidījums Ķepa uz sirds, kas jau astoto rudeni pēc kārtas būs skatāms Latvijas Televīzijas 1. kanālā. Jauno sezonu raidījums sāks ar ciemošanos pie slavenajiem Latvijas basketbolistiem brāļiem Bertāniem un viņu mīluļiem – suņiem Čipīti un Rokiju. Tāpat pirmajos raidījumos skatītājiem būs iespēja tikties ar dziedātāju Agnesi Rakovsku un viņas sunīti Kanēli, fotogrāfu Aleksandru Sokolovu un daudzām citām interesantām personībām.

Jaunajā sezonā raidījuma pamatdoma tiks saglabāta nemainīga – informatīvi izklaidējošs raidījums visai ģimenei par dzīvnieku pareizu kopšanu un audzināšanu, speciālistu padomiem un ieteikumiem, kā arī dzīvnieku aizsardzības jautājumiem un daudzām citām aktuālām tēmām. Šīs sezonas raidījumos īpaša uzmanība tiks pievērsta dzīvnieku slimību profilaksei – kā tās konstatēt un novērst un kādas medicīnas iespējas un tehnoloģijas pieejamas, lai mūsu mīluļi pēc iespējas ilgāk saglabātu dzīves kvalitāti un pēc iespējas ilgāk šajā dzīvē būtu ar mums.

“Esmu patiesi pārsteigta un priecīga par daudzajām skatītāju vēstulēm un ieteikumiem raidījumam un mūsu ekspertiem – ārstiem un dzīvnieku uzvedības zinātājiem – mūsu skatītājs faktiski kļūst par raidījuma līdzautoru, palīdzot radošajai komandai ar idejām jauniem sižetiem un stāstiem. Mūsu novērojumi liecina, ka cilvēki ir kļuvuši daudz saprotošāki, izglītotāki un gatavi veltīt vairāk laika saviem mīluļiem – lai viņus pareizi audzinātu, risinātu viņu uzvedības un veselības problēmas. Tāpēc arī jaunajā sezonā īpašu sadaļu raidījumā atvēlēsim dzīvnieku uzvedības problēmu jautājumiem, kur kopā ar labākajiem ekspertiem dosimies pie saviem skatītājiem un viņu mīluļiem, lai palīdzētu tiem labāk saprasties,” atzīmē raidījuma Ķepa uz sirds producente Inese Kreicberga.

Šajā sezonā, kā ierasts, ar sabiedrībā atpazīstamu cilvēku palīdzību, turpināsim meklēt jaunas mājas un mīlošus saimniekus pamestiem dzīvniekiem visā Latvijā. Tāpat turpināsies arī video konkurss skatītājiem, aicinot skatītājus raidījumam iesūtīt video ar mīluļu jautrajām un neparastajām izdarībām. Ja skatītāju iesūtītajos video atklāsies kāds īpašs talants, tad raidījuma radošā komanda dosies ciemos, lai šis talants kļūst pazīstams visā Latvijā!

Pirmajā raidījumā skatītājiem būs ekskluzīva iespēja tikties ar slavenajiem Latvijas basketbolistiem Dairi un Dāvi Bertāniem un viņu mīluļiem suņiem Čipīti un Rokiju, kuri visur ceļo kopā ar saviem saimniekiem. Tā Čipītis rudenī kopā ar Dairi būs Milānā, bet Dāvis ar Rokiju dosies uz ASV. Raidījumā kopā ar brāļiem Bertāniem un viņu mammu Dinu dosimies uz dzīvnieku patversmi, kur būsim liecinieki “liktenīgam klikšķim” – ģimenes konsīlijs vienbalsīgi nolems adoptēt suņu meiteni Pepiju, lai vestu to uz jaunajām mājām ģimenes laukos Aucē. Būs arī konkurss skatītājiem – pareizi atbildot uz konkursa jautājumu, kāds veiksminieks savā īpašumā iegūs botas ar basketbolistu autogrāfiem!

Tāpat pirmajās sezonas sērijās raidījums dosies ciemos pie rīdzinieka Sandra, kura ģimenes mīlulis ir pitona meitene Čabulīte. Stāstīsim, ko nozīmē savvaļas dzīvnieka turēšana, kādu atbildību, rūpes un izmaksas tās prasa no saimnieka. Skaidrosim arī, kā uzlabot kaķa un suņa attiecības mājās, ko darīt, kad ģimenē ienāk otrs suns, kā bērnam pārvarēt bailes no dzīvniekiem, kā varam palīdzēt ielas kaķiem – kāpēc tā joprojām ir iedzīvotāju nevis valsts problēma.

Skatītājiem būs iespēja arī iepazīties ar dziedātājas Agneses Rakovskas kucēnu Kanēli un kopā ar viņu pārbaudīt, cik Rīgas centrs un vecpilsēta ir suņiem draudzīga, uzzināt kā suņa ienākšana ģimenē mainījusi skandalozā fotogrāfa Aleksandra Sokolova ikdienas ieradumus – kurš kuram pakļaujas un …liek peldēties?

Tāpat kā iepriekšējās sezonās visi raidījuma skatītāji ir aicināti iesūtīt savu mājas mīluļu smieklīgākās izdarības video konkursam Ķepu video, sūtot tos uz e-pasta adresi info@kepauzsirds.lv. Iesūtītie video katru nedēļu tiks apskatīti raidījumā, kā arī internetā – Ķepa uz sirds mājaslapā. Kā ierasts, labāko sižetu autorus gaida vērtīgas balvas.

Raidījums Ķepa uz sirds skatāms Latvijas Televīzijas 1. kanālā sestdienu rītos plkst. 10.00 ar atkārtojumu svētdienās plkst. 16:15 un pirmdienās plkst. 10.45. Raidījumu arhīvs pieejams mājas lapā www.kepauzsirds.lv.

Raidījuma veidotājs – neatkarīgo producentu grupa Summer Studio. Raidījumu piedāvā Petcity.

Sīkākai informācijai:
Inese Kreicberga, producente
Tālr. 29.266.144
E-pasts: info@kepauzsirds.lv

Sekojiet mums:
www.facebook.com/KepaUzSirds/
www.twitter.com/KepaUzSirds/
www.draugiem.lv/KepaUzSirds/