Ķepa Uz Sirds | Paw On The Heart

Ķepa Uz Sirds | Paw On The Heart

Labākais raidījums par mūsu mīluļiem. Palīdzam dzīvniekiem atrast jaunas mājas.

Par raidījumu

Katru sestdienas rītu plkst. 10.00 pie saviem skatītājiem dodas iemīļotais raidījums Ķepa uz sirds. Raidījums ir skatāms Latvijas Televīzijas 1. kanālā (LTV1), ar atkārtojumiem svētdienās plkst. 16.45 un pirmdienās plkst. 10.50. Ķepa uz sirds ir informatīvi izklaidējošs raidījums visai ģimenei par dzīvnieku pareizu kopšanu un audzināšanu, speciālistu padomiem un ieteikumiem, kā arī dzīvnieku aizsardzības jautājumiem un daudzām citām aktuālām tēmām.

„Raidījuma radošajai komandai ir īpašs gandarījums, ka mūsu skatītāju skaits no sezonas uz sezonu pastāvīgi pieaug – tas apliecina, ka mūsu darbs ir sabiedrībai vajadzīgs, un tas savukārt dod stimulu darbu turpināt ar vēl lielāku iedvesmu, meklējot arvien jaunus interesantus stāstus un sižetus. Vienlaikus ir jāatzīmē arī mūsu pastāvīgā partnera un lielākā atbalstītāja jau no pirmā raidījuma – Borisa un Ināras Teterevu fonda – uzticēšanās – bez viņiem šie panākumi diez vai būtu iespējami,”

atzīmē raidījuma Ķepa uz sirds producente Inese Kreicberga.

Raidījuma radošā komanda interesentu stāstu un pieredzes meklējumos apceļo visu Latviju, jo daudzi stāsti un izcilas rīcības piemēri attiecībā pret dzīvniekiem nereti rodami ne tikai lielajās pilsētas, bet arī mazajos ciematiņos un lauku viensētās.

Kā liecina raidījuma veidotāju pieredze, cilvēki kļūst aizvien atbildīgāki pret saviem mīluļiem, un īpaši priecē fakts, ka iedzīvotāji palikuši aktīvāki un atsaucīgāki, sastopot pamestu vai nelaimē nonākušu dzīvnieku. Tomēr vienlaikus vēl joprojām daudzu cilvēku bezatbildīgā rīcība pret dzīvniekiem pārsteidz un pat šokē, tāpēc raidījuma komanda turpinās darbu pie informēšanas un izglītošanas – kā liecina pieredze, nereti cilvēki neapdomīgi izvēlas mājdzīvnieku un, sastopoties ar pirmajām grūtībām, no tā atsakās, un tad dzīvnieks nonāk uz ielas vai patversmē.

Sižetu veidošanā ļoti aktīvi tiek iesaistīti raidījuma skatītāji, kā arī tiek aplūkota ārvalstu pieredze dzīvnieku aizsardzības un kopšanas jautājumos. Ķepa uz sirds dodas ciemos uz dzīvnieku patversmēm un palīdz atrast to iemītniekiem jaunas mājas un saimniekus – tiek turpināta iesāktā tradīcija, kad sabiedrībā pazīstami sportisti, aktieri, dziedātāji un mākslinieki dodas uz dzīvnieku patversmēm visā Latvijā, lai palīdzētu meklēt mājas kādam pamestam suņukam vai kaķim. Šī rubrika ir bijusi ļoti veiksmīga, jo daudzi pamestie mājdzīvnieki ir atraduši savu īsto saimnieku tieši pateicoties Ķepa uz sirds sižetam, kad jaunais saimnieks savu nākamo mīluli ieraudzījis raidījumā kopā ar Ķepa uz sirds viesi.

Tāpat kā iepriekšējās sezonās, visi raidījuma skatītāji ir aicināti iesūtīt savu mājas mīluļu smieklīgākās izdarības video konkursam Ķepu video. Iesūtītie video katru nedēļu tiek apskatīti raidījumā, kā arī internetā – Ķepa uz sirds mājaslapā.

Raidījums Ķepa uz sirds ir skatāms Latvijas Televīzijas 1. kanālā sestdienu rītos plkst. 10.00, ar atkārtojumiem svētdienās plkst. 15.15 un pirmdienās plkst. 10.50.

Raidījumu piedāvā neatkarīgo producentu grupa Summer Studio, raidījuma mecenāts – Borisa un Ināras Teterevu fonds.

Sīkākai informācijai:
Inese Kreicberga, producente
tālr. (+371) 29 266 144
E-pasts: info@kepauzsirds.lv

Sekojiet mums:
www.facebook.com/KepaUzSirds
www.draugiem.lv/KepaUzSirds