Ķepa Uz Sirds | Paw On The Heart

Ķepa Uz Sirds | Paw On The Heart

Labākais raidījums par mūsu mīluļiem. Palīdzam dzīvniekiem atrast jaunas mājas.

Ķepa uz sirds jaunā sezona ir klāt!

No 3. septembra ierastajā laikā sestdienas rītos plkst. 10:00 pie saviem skatītājiem dosies iemīļotais raidījums Ķepa uz sirds, kas, kā ierasts, jau sesto sezonu pēc kārtas, būs skatāms Latvijas Televīzijas 1. kanālā. Jaunajā sezonā raidījuma pamatdoma tiks saglabāta nemainīga – informatīvi izklaidējošs raidījums visai ģimenei par dzīvnieku pareizu kopšanu un audzināšanu, speciālistu padomiem un ieteikumiem, kā arī dzīvnieku aizsardzības jautājumiem un daudzām citām aktuālām tēmām. Jaunajā sezonā raidījumos īpaši tiks runāts par atbildību un rūpēm, kas sagaida jaunos saimniekus, kad ģimenē tiek pieņemts lēmums par mājdzīvnieka iegādi. Pirmie jaunās sezonas raidījuma viesi būs aktieris Guntis Skrastiņš, dziedātājs Daumants Kalniņš, kā arī rakstniece Dace Judina un aktieris Juris Hiršs ar saviem ģimenes mīluļiem.

Sestajā sezonā raidījuma radošā komanda vairāk apmeklēs dzīvnieku patversmes visos Latvijas reģionos, lai palīdzētu atrast jaunas mājas un mīlošus saimniekus pamestajiem suņiem un kaķiem. Turpināsim šajā misijā iesaistīt arī sabiedrībā zināmus cilvēkus. Īpaši attīstīsim Ķepa uz sirds video sadaļu – skatītāju video tiek iesūtīti arvien vairāk, un no mīluļu jautrajām izdarībām ir skaidrs – mājdzīvniekiem piemīt visdažādākie talanti, ko noteikti jāparāda skatītājiem visā Latvijā!

“Raidījuma radošajai komandai ir prieks un gandarījums, ka pilnībā attaisnojusies raidījuma sākotnējā ideja un galvenais mērķis – ar TV starpniecību meklēt mājas pamestiem dzīvniekiem, tādējādi mazinot pamesto suņu un kaķu skaitu Latvijā. Ir fantastiski piedzīvot brīdi, kad suns, kurš nevienam nevajadzīgs 2 gadus dzīvo patversmē Rīgā, pēc sižeta demonstrēšanas raidījumā, dodas uz jaunām mājām pavisam citā Latvijas pusē. Šādi gadījumi dod iedvesmu un enerģiju turpināt. Īpašs paldies visiem tiem sabiedrībā pazīstamajiem cilvēkiem, kas velta savu brīvo laiku un piedalās mūsu raidījumā, lai kopējiem spēkiem palīdzētu dzīvniekiem. Vienlaikus ir jāatzīmē arī mūsu pastāvīgā partnera un lielākā atbalstītāja Borisa un Ināras Teterevu fonda uzticēšanās – jau no raidījuma pirmās dienas,” atzīmē raidījuma Ķepa uz sirds producente Inese Kreicberga.

Sezonas pirmajā raidījumā Ķepa uz sirds dosies ciemos uz Alūksni, kur sastaps aktieri Gunti Skrastiņu, kurš mūs ne tikai uzņems pie sevis ciemos un kopā ar kaimiņa suni izvizinās savā laivā, bet arī dosies uz Alūksnes dzīvnieku patversmi, lai palīdzētu meklēt mājas kādam īpašam sunim. Savukārt Bauskas pusē dzīvnieku draugus sastapsim rakstnieces Daces Judinas mājās, kur dzīvo trīs viņas izglābti suņi. Īpašs ir stāsts par Džīnu, kuru viņa pirmo reizi ieraudzīja fotoattēlā un uzreiz saprata, ka tas ir viņas īstais suns un brauca tam pakaļ uz otru Latvijas galu. Baldonē Ķepa uz sirds dosies apciemot aktiera Jura Hirša ģimenes mīluļus – viņa ģimenē ir divi suni un kaķis.
Pirmajos raidījumos meklēt mājas kādam īpašam sunim palīdzēs arī populārais dziedātājs Daumants Kalniņš. Daumants pirmo reizi mūžā uz skatuves kāps kopā ar suni!

Tāpat pirmajos raidījumos skatītāji uzzinās kā palīdzēt nelaimē nonākušiem savvaļas putniem – ko ikviens no mums var darīt, ja redzam blakus ievainotu vai bezpalīdzīgu stārķi vai kaiju. Dosimies uz Ķemeriem pie putnu ekspertes Anetes Asares, kurai ir vienīgais putnu rehabilitācijas centrs Latvijā.

Ķepa uz sirds mēģinās lauzt aizspriedumus, ka akls dzīvnieks kļūst bezpalīdzīgs un nespēj dzīvot pilnvērtību dzīvi. Tie ir visīstākie maldi! Alūksnē dzīvo no dzimšanas akls suns, kuru ieraugot, neviens nekad neiedomāsies, ka šis suns neredz – viņš dzīvo pilnvērtīgu dzīvi! Vai arī akls zirgs var uzvarēt sacensībās, kurās piedalās zirgi, kuru redze ir ideāla? To raidījums skaidros Valmieras pusē. Savukārt Ugālē ciemosimies pie dzīvnieku glābējas Andras Tomases, kura pameta pilsētnieces dzīvi Rīgā, lai Ugālē nodibinātu dzīvnieku patversmi. Bet kā Andrai un viņas dzīvniekiem izlēmušas palīdzēt Ventspils basketbola komandas zvaigznes, skatītāji uzzinās jau tuvākajos Ķepa uz sirds raidījumos!

Tāpat kā iepriekšējās sezonās visi raidījuma skatītāji ir aicināti iesūtīt savu mājas mīluļu smieklīgākās izdarības video konkursam Ķepu video, sūtot tos uz e-pasta adresi info@kepauzsirds.lv. Iesūtītie video katru nedēļu tiks apskatīti raidījumā, kā arī internetā – Ķepa uz sirds mājaslapā. Šajā sezonā galvenā balva – modernais un gudrais putekļu sūcējs!

Raidījums Ķepa uz sirds skatāms Latvijas Televīzijas 1. kanālā sestdienu rītos plkst. 10.00 ar atkārtojumu svētdienās plkst. 15:15 un pirmdienās plkst. 10.50. Raidījumu arhīvs pieejams mājas lapā www.kepauzsirds.lv.

Raidījumu piedāvā neatkarīgo producentu grupa Summer Studio, raidījuma mecenāts – Borisa un Ināras Teterevu fonds.